Kontakt
Har du behov for teknisk support, kan du kontakte os direkte på tlf. 7022 0002. Har du spørgsmål til vore produkter, kan du henvende dig til en af vore kompetencepartnere eller vore udstillingscentre i Hvidovre og Tørring.
Adresse
Siedle Nordic A/S
Afdeling Danmark
(CVR-nr. 31601207)
Avedøreholmen 96–98
DK-2650 Hvidovre
Tlf.: +45 7022 0002
Fax +45 3649 6349
www.siedle.dk
info@siedle.dk
> Vejviser og åbningstider
Siedle Nordic A/S
Afdeling Danmark Vest
Erhvervsparken 4A, 1
7160 Tørring
Tlf.: +45 7022 0002
info@siedle.dk
> Vejviser og åbningstider
Salg
Allan F. Mikkelsen
Salgschef
Telefon: +45 7690 4146
allan.mikkelsen@siedle.dk
Kim Alvang-Nielsen
Sælger
Telefon: +45 7690 4155
kim.alvang-nielsen@siedle.dk
Ulrich Bech
Area Sales Manager
Telefon: +45 7690 4143
ulrich.bech@siedle.dk
Nicolai Haulrich Gaarsvig
Sælger
Telefon: +45 7690 4149
nicolai.haulrichgaarsvig@siedle.dk
Lotte Dahl Kristensen
Salgskoordinator
lotte.dahlkristensen@siedle.dk
Nicole Birk
Salgskoordinator
nicole.birk@siedle.dk
Kompetencecenter Nordic
Ib H. West
Sjeftekniker
Telefon: +47 2365 1052
ib.west@siedle.no
Magnus Christensen
Solution Consultant/Teknisk support
Telefon: +45 7690 4153
magnus.christensen@siedle.dk
Michael Wulffeld
Solution Consultant/Teknisk support
michael.wulffeld@siedle.dk
Lager, indkøb og forsendelse
Johnny Ljungberg
Lagerchef
johnny.ljungberg@siedle.dk
Bogholderi
Annette Eltzholtz
Økonomichef
Telephone: +45 7690 4148
annette.eltzholtz@siedle.dk
Marketing
Lana Sadikovic
Kommunikations- og marketingassistent
Telephone: +45 7690 4141
lana.sadikovic@siedle.dk
Direktion
Per Thomsen
Managing Director
Telephone: +45 7690 4140
per.thomsen@siedle.dk
© 2020 S. Siedle & Söhne OHG
TOP